Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Petek Temizliği

Çorlu Petek Temizliği

Kombi yapısında Çorlu petek temizliği ile birçok avantajı tek seferde temin edebilirsiniz. Petekleriniz için hızlı başvuru ve çözüm bulabilirsiniz.

Makineyle Petek Temizleme

Petek temizleme işlemlerini Krc Teknik olarak makine ile yapmaktayız. İlaç ve makine ile kullanılan sistemde peteklerin merkezi alanından itibaren tüm tesisata dağılan bir ilaç ve temizleme işlemi söz konusudur. Devir daim ile beraber ilaç tüm boruların içerisinden geçerek kirli kısmın atılmasını sağlar.  Yapılan bu işlem peteklerin her bölümünün doğru ve eşit şekilde ısınmasına katkıda bulunur. Kullandığınız kombiden yeterli verim alabilmeniz ve her odanın eşit şekilde ısınmasını sağlamak adına peteklerinizin temizlenmesine önem vermelisiniz.

Tasarruf Açısından Petek Temizliği

Peteklerin bir bölümü ısınmadığında bu genelde içeride biriken kireç nedeniyle meydana gelir. Boş yere yanan kombiniz size daha fazla kombi fatura ödemesi anlamına gelecektir. Kombilerinizin düzenli olarak her sene temizlenmesi ile faturalarınızda düzenli olarak tasarruf sağlamış olursunuz.  Petek temizliği yaptırmadığınızda ısınmaya çalışırken daha da fazla yakarsınız ve bu ay sonunda her zamankinden çok fazla kombi parası demektir.  Yani senede bir vereceğiniz petek temizlik parası ile aylık yüksek oranda verilen fatura miktarı arasında da fark olacaktır. Ayrıca kombinizin ömrünü de uzatmış olursunuz.

Kombi Ömrü Bakımından Petek

Karmaşık yapıdaki kombilerin ömrü kullanım özellikleri, kombinin baştan nasıl bir alana ve sisteme kurulduğu, yıllık bakım detayları gibi etkenlere göre değişmektedir. Kombinin bağlantılı olduğu farklı alanlar vardır. Bu bağlantı farkları kombi bölümlerindeki olası arızaların nedenlerini de ifade eder. Kombilerin uzun süre sorunsuz şekilde çalışması için olası sorunları önceden engelleyerek orijinal durumunu korumaya çalışmalısınız.

Kombilerde en sık görülen arızalara bakılacak olursa, basınç düşmesi, su akıtması, çalışmaması, ekranda sürekli uyarı vermesi gibi liste uzayabilir.

Kombi Arıza Çözüm Fiyatları

Kombi onarım fiyatları değişken bir yapıdadır. Bunun nedeni sorunların da farklı olmasıdır. Petek bakımı ile yedek parça değişimi aynı olmayabilir. Yedek parça değişecekse bunun da kendi içerisinde farklı bir bütçe ayarlaması vardır. Tamir işlemleri ve daha fazlası için size bütçeye uygun garantili çözümler sağlamaktayız.