Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Kombi Servisi

Çorlu Kombi Servisi

Kombi bakım ve onarımı için Çorlu kombi servisi firmamızı arayarak profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Kombiler kış boyunca aralıksız olarak çalışan beyaz eşyalardır. İşte bu yoğun performanstan ötürü kombilerde arıza görülebilir. Arıza olmasa bile kombinin performansının zamanla düştüğü gözlemlenebilir. Bu gibi durumlarda kombinizi gözden çıkarmak yerine hemen bir servise danışmalısınız. Kombilerde bakım yapılması ile performans yükselecektir. Kombide biriken kir ve artıklardan kurtulmanın yanı sıra eskiyen ya da yıpranan parçalar arıza vermeden önce değiştirilir. Böylece kombinizi kesintisiz olarak ve yüksek performans ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kombi bakımını kış başlamadan önce ya da kış sona erdikten sonra yaptırabilirsiniz. Böylece yazın sıcak su kullanırken, kışın radyatör ısıtırken hiçbir sorun yaşamazsınız. Çorlu kombi bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Tamiri

Kombiler bir kez alınarak uzun yıllar kullanılan eşyalardır. Uzun ömürlü bir kombi içinse kombinizin bakım ve onarımını ihmal etmemelisiniz. Kombilerde pek çok farklı aksam bulunur ve çeşitli arızalar görülmesi olağandır. Firmamız tarafından karşılaşabileceğiniz tüm arızalar giderilecektir.

Arıza için bizi aramanız halinde adresinize en yakın olan çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Personellerimiz ilk olarak arıza tespiti yapar ve daha sonra çözüm sunar. Arızanın doğru tespit edilmesi çözüm için anahtar kelimedir. İşte bu konuda deneyimli ve eğitimli personellerimiz nokta atışı yapacaktır. Süreç uzamadan, en kısa sürede çözüm sunulacaktır.

Yedek Parça Temini

Kombi tamiri yapılırken bazen yedek parça gereklidir. Bazı parçaların eskimesi, yanması ya da bozulması gibi hallerde kombide arıza baş gösterir. Arızanın giderilmesi için sorunlu parçaların yeni ve sağlam olanları ile değiştirilmesi şarttır. İşte bu konuda ihtiyacınız olan parçalar firmamız tarafından temin edilecektir. Yedek parçaların takılması ile kombiler sağlam bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Profesyonel Hizmet

Kombi bakım ve onarımı mutlaka yetkili firmalar tarafından ve uzman ellerde yapılmalıdır. Çünkü teknik bilgi isteyen bir konudur ve hata kaldırmaz. İşte tüm bu sebeplerden Çorlu kombici arıyorsanız mutlaka bizimle çalışmalısınız. Kombilerinizi ilk günkü performansına kavuşturup, sıcacık evler vaat ediyoruz