Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Kombi Bakımı

Çorlu Kombi Bakımı

Çorlu kombi bakımı ve onarımı yapan Karaca Teknik ile beklentinizi karşılayan çözümler bulabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nedir?

Kombi bakımı, kombi içerisindeki bölümlerin kontrolü ve onarım yapılacak alanların tespitini barındıran bir işlemdir. Bakım sadece petek temizliği ile birlikte algılansa da temelde bütünsel bir inceleme anlamına gelir. Bakımda en sık soruna neden olan bölüm petekler olduğu için sıklıkla bakımda peteklere odaklanılmaktadır. Ancak kombinin tümüne bakılarak ayrı bir işlem de yaptırabilirsiniz.  Yapılacak bakım işlemlerinde kombinin iç yapısı, basınç ayarlaması da dahil olmak üzere ayrıntılı inceleme yapmaktayız.

Kombi Bakımı Artıları

Bir elektronik cihazın iç ve dış sistemlerini düzenli olarak kontrol ettiğinizde yedek parçaya ihtiyacınız azalır ve beklenmedik sorunlara karşı önlem almış olursunuz. Elektronik cihazlarda anlayamadığınız sorunlar için rutin kontrollerle hâkimiyet kurma olasılığınız artar.  İyi bir kombi bakım size şu avantajları getirebilir:

  • Aylık faturalarınızın azalmasına katkı sağlarsınız. Kombinizi verim açısından yüksek performansla çalışacaktır.
  • Makine ömrü uzamış olur. Boş yere yeni bir kombi cihazı almak zorunda kalmazsınız.
  • Kombinizin içerisinde bulunan elektronik açıdan beyni oluşturan kısımlarda yedek parçalara para harcamak zorunda kalmazsınız.
  • Kombiniz tüm evi eşit eşit şekilde ısıtır ve bu hastalanma olasılığınızı azaltır.
  • Kombi sisteminin evinizdeki diğer elektronik aletlere zarar vermesini engellersiniz. Kablo bağlantılarındaki hatalar tüm evdeki elektronik eşyalara zarar verebilmektedir. 
  • Su tesisatı işlemi yapan firmalara daha az ihtiyacınız olur. Çünkü basınç ayarlaması ve boru kontrolleriniz yapılmış olur. Basınç dengesizlikleri nedeniyle kombi su taşıyıcı borularında patlamalara çok sık rastlanmaktadır.  Bu gibi başka alanlara yan etkileri de ortadan kaldırmış olursunuz.

Kombi Arıza Kodu Nedir?

Kombilerin her birinin model ve markası doğrultusunda arıza kodu vardır. Üretimde olası sorunlarda ekrana yansıyan bu arıza kodları, bir anlam ifade eder. Genelde bir rakam ve harf ile ekranda görülen bu kodu hem firmamıza sorarak tamir talebi ederek hem de kendi merakınız için öğrenebilirsiniz. Bazı arıza kodlarını kendiniz basit bir işlem yaparak da çözebilirsiniz. Kombi bakım fiyatları için ev ve iş yerlerinizden gelen başvuruları bekliyoruz.