Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Klima Bakımı

Çorlu Klima Bakımı

Çorlu klima bakımı yapan firmamız uygun bütçe ve temiz işçilikle size kapsamlı hizmetler vermektedir.

Bakım Yapılacak Bölge 

Klima bakımı yaptırmaya karar verdiyseniz bu işlemin uygulanacağı alanlardan bahsetmek gerekiyor. Genelde filtre temizliği olarak bilinen bakım işlemi bütünüyle cihazın ünitelerini kapsayan bir işlemdir.  Filtre temizliği klimaların ısıtma soğutma özellikleri bakımından belirleyicidir. Verim alacağınız ısıtma soğutma sistemleri için bu işlemi gerçekleştirmelisiniz.

Klima bakımı yapılacağında ünite bakımları kısmında mekanizmanın dışarıdan gelen etkenlere karşı durumu kontrol edilir. Kontrolünüz dışında darbe hasar vs. varsa tespit edilerek onarımı için sürece başlanır.

Klima iç kısımlarındaki sorunlarda genellikle ekrana arıza kodu yansıması gelir. Bu arıza koduna göre de neden tespit edilerek çözüm bulunur.

Uzman Bakım Neden?

Klimalar ve kombiler uzman bakım gerektiren karmaşık bir sisteme sahiptir. Bu sistemlerin genelinde çözüm bulmanız için kendiniz bir işlem yapmadan önce yapacağınız işlemin başka sorunlara neden olmayacağından emin olmalısınız. Klimalar ve kombiler geçişli sistemleri nedeniyle uzman kontrolü gerektirir. Boru tesisat sistemlerinin yerleşimi bağlantıları doğru şekilde olmalıdır.

Klimalarınızın bakımını vs. doğru kişilere yaptırmadığınızda boş yere para ödemiş olursunuz. Ayrıca kendiniz yanlış bir işlem yapabilme olasılığınızı artırdığınız için klimanızın ömrü kısalabilir. Bazen de çok daha büyük teknik sorunlara neden olabilirsiniz. Küçük problemleri uzman kontrol ettiğinde sorun büyümeden çözülmüş olur. Yanlış müdahale olursa yedek parça değişimi para açısından büyük bir durum demektir.

Montaj ve takılı yerden söküm konularında da uzman desteği almalısınız. Yaralanmaları engellemek için montaj ve sökümleri gelişigüzel yapmamalısınız. Zemin hazırlıkları, doğru yere yerleşim ve bağlantıların profesyonel şekilde gerçekleşmesi için bu detaylar önemlidir. Söküm yapılırken de doğru sıralama ve işlemle önlem alarak söküm uzman ekiplerce yapılır.

Klima Bakım Fiyatları

Ekonomik klima bakım fiyatları çözümlerinizi bütçeye uygun şekilde ayarlamanızı sağlar. İş yerleri, ev, kamusal alanlar veya klima olan her türlü araç vs. alanlarında bakım işlemlerini yerinize gelerek yapmaktayız. Kullandığımız sistemler işlemleri doğru biçimde tamamlamamıza yardım etmektedir. Sizlerin en kısa sürede en iyi sonuçları almanız adına yoğun çalışmalar sürdürmekteyiz.