Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Klima Servisi

Çorlu Klima Servisi

Evlerde ve işyerlerinde yaygın şekilde kullanılan klimalar için bazen Çorlu klima servisi hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir.

Çorlu klima servisi klimaların daha yüksek performansta çalışması adına çaba sarf etmekte, her zaman geniş çaplı hizmet vermektedir. Bu hizmetin detayları belirlenirken müşterilerin istek ve talepleri dikkate alınmaktadır. Klimalar özellikle yaz aylarında yoğun şekilde kullanıldığından bazen kullanım kaynaklı sorunlar da meydana gelmektedir. Bunların çözüme kavuşturulması adına alanında bilgili ve deneyimli personeller görev yapmaktadır. Buna ek olarak servis bünyesinde hizmet kalitesini artırmak adına gerekli tüm teknik donanım da eksiksiz şekilde yer almakta, sorun çözümünde kullanılan cihazlar tam donanımlı ve en teknolojik olacak şekilde seçilmektedir.

Çorlu Klima Teknik Servisi

Tecrübeli uzman kadro ile hizmet veren Çorlu klima teknik servisi garantili işçilik ile faaliyet gösterir. Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan servis güler yüzlü ve müşteri odaklı servis anlayışına sahiptir. Servis bünyesinde müşteri hakları hiçbir zaman ihlal edilmemekte olup dürüst ve şeffaf bir şekilde hizmet verilir. Teknik servis için kaliteli işçilik her zaman önemlidir. Montaj ve onarım işlerinin yapılmasının ardından servis personelleri işini şansa bırakmamakta, yapılan tüm işçilik kontrol edilip garantili şekilde müşteriye sunulmaktadır. Bunlar yapılırken müşterilere düşük fiyat garantisi temin edilmektedir. Bu amaçla servis talebi oluşturulduğunda öncelikle müşteriye bilgi verilmekte, tamirin ne kadar süreceği ve ortaya çıkan fiyat detaylı şekilde ifade edilmektedir. Bu esnada verilen fiyatlandırma değişmemekte, müşteriden ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Tekirdağ Çorlu Klima Teknik Servisi

Tekirdağ Çorlu klima teknik servisi bu iş için gerekli olan tüm yetki ve izin belgelerine sahiptir. Servis bünyesinde tüm markalara ait klimalar için destek verilmektedir. Üstelik müşterilere sunulan hizmetlerde her zaman indirimli fiyatlar belirlenir. Bu sayede klima onarımı, bakımı ve tamiratı en uygun şekilde yapılır. Böylece her mevsim klimalar sayesinde daha rahat geçecektir. Klimadan alınan performansın daha iyi olması adına periyodik bakımlar eksiksiz şekilde yapılmakta, mevcut sorun varsa en kısa süre içerisinde giderilerek müşterilerin hizmetten memnun kalması sağlanmaktadır.