Hakkımızda 

Karaca Teknik Hakkında

Kombi cihaz bakım, onarım, tamiri konusunda hizmet veren profesyonel firmamız Karaca Teknik sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Teknolojik ürünleri daha sistemli bir şekilde kullanabilmeniz için uzman bir ekiple destek vermekteyiz. Kombilerden yüksek verimle sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz. Klima tamiri, bakım ve montajına kadar deneyimli ekibimizle geniş bir hizmet yelpazesi ortaya koymaktayız.

Mesleki yeterliliğe sahip olan ekibimiz, kombilerinizi yeniden işlevsel şekilde kullanabilmenize yardımcı olmaktadır. Soğuk kış ayları gelip çattığında hem sıcak su hem de ısınma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız. Profesyonel firmamız, doğabilecek her türlü kombi sorunlarına müdahale ederek yeniden kullanabilmenize çözüm üretmektedir.

Ekibimiz eğitimli, teknik bilgiye sahip kişilerden kurulu olurken yaşadığınız her çeşit problemlerde ekonomik hizmetlerimizle yanınızdayız. Hem hizmet sürecinde hem de hizmet almadan önce kafanıza takılan tüm sorularınıza anında yanıt vererek, aydınlanmanızı sağlıyoruz. Dilediğiniz an iletişim bölümünden bizlere ulaşarak sorularınızı iletebilir ve tarafınıza dönüş yaparak cevap bulmanızı sağlamaktayız.

Misyonumuz

Kombi bakım, onarım, montaj konusunda profesyonel ekibimizle birlikte en iyi hizmet vermekteyiz. Ortaya koyduğumuz başarılı hizmet politikamız sayesinde sektörün aranılan adreslerinden biri olmayı başarmış durumdayız. Üstelik her an aktif bir kadromuzla hizmet vermeye hali hazırda bekleyerek, adresinize ekipmanlarımızla gelmekteyiz. İstediğiniz zaman yerinde hizmet profesyonel çalışmalarımızdan yararlanabilmektesiniz. Sadece kaliteli çalışmalarımızla değil aynı zamanda ekonomik taleplerimizle de müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetine endeksli bir şekilde hizmet veren firmamız, sektörde daimi kalıcılığı hedeflemektedir. Bu sebeple çalışmalarında sürekli olarak yenilikçi bir hizmet anlayışı benimseyerek kaliteli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşteri kitlemizi daha geniş çerçeveye yaymak için elimizden gelince var gücümüzle çalışmaya odaklanmış durumdayız. Ayrıca işimizi yaparken sıfır hata prensibiyle bir hizmete başvurmakta ve bu prensibimizi de sürekli haline getirmeyi amaç edinmeyiz.

Her geçen gün üzerine daha da katarak yoluna tam gaz devam eden profesyonel firmamız, sektörde daha güzel başarılara imza atmayı hedeflemektedir. Her ne kadar mesleki bilgiye sahip olsak da daha ne kazanabiliriz umuduyla bilgilerimizi de sürekli olarak yenilemekte ve çalışmalarımıza yansıtmaktayız.