Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu York Klima Servisi

Çorlu York Klima Servisi

York marka klimanızın bakım ve onarımı için Çorlu York klima servisi firmamızı arayarak en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

Firmamız tarafından klima bakım ve onarımı konusunda tüm hizmetler verilmektedir. Bünyemizde hizmet veren deneyimli ve eğitimli personellerimiz sayesinde en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Hızla adresinize gelen personellerimiz sorunu en kısa sürede çözecektir. Tüm bu işlemler esnasında sunduğumuz iyi iletişim sayesinde süreç hızla ve sorunsuz şekilde işler. Aynı zamanda uygun fiyat avantajları sayesinde bütçenize de ağır gelmeyecektir.

Klima Servisi

Klimalar sadece konutlarda değil pek çok işyeri ve kapalı mekanda kullanılır. Özellikle müşterilere hizmet veren işletmelerde klimalar hayati öneme sahiptir. Klimanın çalışmaması halinde mekan sıcak ve bunaltıcı olacağından müşteri kaybına neden olacaktır. Derhal klima onarımının yapılması gerekir.

Hızlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız Çorlu klima servisi firmamızı arayarak hemen sorunu dile getirebilirsiniz. Böylece sıcağa maruz kalmadan, ferah bir havanın keyfini çıkarırsınız. Klimanızı tam performans kullanarak yüksek verim sağlarsınız.

Deneyimli Firma

Klima bakım ve onarımı teknik bilgi ve deneyim isteyen spesifik bir konudur. Bu yüzden işin ehli olmayan kişilere emanet edilmemelidir. Tüm resmi belge ve izinlere sahip olan firmamız sizlere yetkili şekilde hizmet vermektedir. Bünyemizde hizmet veren tüm ustalarımız bu alanda eğitim almıştır. Yıllardır bizimle hizmet veren deneyimli ustalarımız sayesinde aradığınız en kaliteli hizmeti alacaksınız.

Klima Onarımı

Klimalar yazın soğutma, kışın ise ısıtma amaçlı olarak kullanılan cihazlardır. Yaz kış çalışan bu eşyaların arızalanması ise oldukça doğaldır. Garanti kapsamına girmeyen arızaları kendi çabanızla gidermek gerekir. İşte bu noktada sizlere destek sağlıyoruz.

Klimalar iç ve dış üniteler olmak üzere iki farklı donanımdan oluşur. Bu ünitelerden herhangi birinde yaşanan arıza klimanızın çalışmasını olumsuz etkileyecektir. firmamız tarafından tüm bu ünitelerin bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Çorlu klima montajı da firmamızın faaliyetleri arasındadır. Taşınma ya da yeni klima alma gibi hallerde lazım olan klima montajı firmamızca yapılmaktadır. Ustalarımız klimanız için gerekli olan tüm donanımı hazırlar ve montajını yapar.