Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Sanyo Klima Servisi

Çorlu Sanyo Klima Servisi

Çorlu Sanyo klima servisi olarak çalışan firmamız, uzun zamandır bu sektörde çalışan ve tüm klima arızalarında faal gösteren bir klima servisidir.

Sanyo klima servisi olarak çalışan firmamız, Çorlu geneline hizmet veren bir servistir. Uzun süredir klima sektöründe çalışan firmamız, Sanyo klimalar ile ilgili ortaya çıkan tüm sorunlar için arayabileceğiniz bir servistir. Olası bir arıza durumunda, bakım gerektiren durumlarda ve montaj işlemleri için teknik servisimizi arayarak destek talep edebilirsiniz.

Sanyo klima servisimiz, Çorlu nun önde gelen klima servislerinden birisidir. Arızaları anında çözen servisimiz, gereken durumlarda yerinde onarım gereken durumlarda ise atölyeye alarak onarım yapmaktadır. Bu tamamen klimanızda meydana gelen arıza ile ilgilidir. Aynı zamanda arızalarda yedek parça değişimi gereken konularda, firmamız orijinal parçalar kullanmaya özen gösterir ve klimanızı bu şekilde tamir eder.

Servisimiz, uzun süredir Çorlu?da klima servisi olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı birçok kişinin klima ile ilgili konularda tercih ettiği bir servis haline gelmiştir. müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya çalışan servisimiz, sorunlarınızı mümkün olan en kısa zamanda çözmeye çalışmaktadır. Böylece klimanız tekrar kullanılabilir duruma getirilir.

Çorlu Uzman Klima Servisi

Uzun zamandır Çorlu Sanyo klima servisi olarak çalışan firmamız, klimalar ile ilgili tüm sorunları gidermektedir. Klimalarda en çok yaşanan sorunlardan birisi elektronik kart arızalarıdır. Bu durumda servisimiz genellikle elektronik kartı değiştirerek sorunu çözmeye çalışmaktadır. Elektronik kart değişimi yapılırken, orijinal yedek parçanın kullanılmasına özen gösterilir. Böylece aynı sorun tekrarlamayacaktır.

Klimadan gerekli verimin alınmaması yine yaşanan en büyük sorunlardandır. Yani klimanız yeterince soğutmuyor veya ısıtmıyor olabilir. Bu durumda yapmanız gereken klima servisini arayarak sorununuzu iletmektir. Bu durumda klimanızı yanlış modda çalıştırıyor olabilirsiniz. Mutlaka klima modunuzu kontrol etmelisiniz. Mod ile ilgili bir sorun yoksa yapmanız gereken klimanın filtrelerini kontrol etmektir. Eğer klimanızı uzun bir süredir kullanıyorsanız, zaman içerisinde bu filtreler tıkanabilir. Dış ünitede de herhangi bir sorun yoksa bu durumda adresinize teknik destek ekibi yönlendirilir. Çorlu uzman klima servisi olarak çalışan firmamız, bu ve buna benzer tüm arızalarda sizlere teknik destek verecektir.