Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu General Klima Servisi

Çorlu General Klima Servisi

Klimalarınızda meydana gelen arızalar için Çorlu General klima servisi sizlere profesyonel olarak hizmet vermektedir. 

Profesyonel Kadro

Klima servisimizde çalışan tüm personeller alanında uzman kişilerdir. Klima bakım ve onarım alanında eğitim sahibi olan çalışanlarımız gerekli sertifikalara da sahiptir. Yıllardır bu alanda çalışmış olmanın verdiği deneyim ile sizlere en güvenli hizmet sunulur. Çalışanlarımız son teknolojiyi kullanan ve Klima alanındaki tüm yeniliklere sahip kişilerdir.

Servisimiz uzun yıllardır klima bakım ve onarım alanında hizmet vermektedir. Klimalar hakkında karşılaştığınız tüm sorunlar için firmamızla çalışabilirsiniz.

Klima Arızaları

Klimalar iç ve dış üniteler olmak üzere iki farklı bölümden oluşur. Bu iki ünite arasındaki bağlantı sorunsuzca çalışmalıdır ki klima verim sağlasın. İşte klima arızalarının pek çoğu da bu bağlantıdan kaynaklanır. Deneyimli personellerimiz yıllardır aynı sorunlarla karşılaşmış olmanın verdiği deneyim ile sorunları kısa sürede çözer.

Klimalar yaz boyunca aralıksız olarak çalıştığı için yüksek performans sergiler. Yoğun tempodan ötürü klimanızın veriminin düştüğüne şahit olabilirsiniz. Bazı aksamların tıkanması, eskimesi, arızalanması gibi hallerden ötürü klimanızda da arıza oluşabilir.

Çorlu klima servisi firmamızı aramanız halinde sizlere en yakın olan personellerimiz adresinize yönlendirilir. Klimanız incelenerek sorunun kaynağı bulunur. Bu inceleme esnasında klimanızın pek çok aksamı gözden geçirilir. Böylece eskiyen ya da bozulan parçalar da tespit edilir. Arızanın kaynağını bulmak için teknolojik ekipmanlardan da yararlanılır. Sorun bulunduğu zaman en kısa sürede güvenle giderilir.

Kaliteli Malzemeler

Personellerimiz arızanın giderilmesi için en kaliteli donanım ile hizmet verir. Tamir için bazen yedek parçalar gerekli olmaktadır. Sizin için bu parçaları da temin ediyoruz. Kaliteli, sıfır ve orijinal yedek parçalar getirilerek arızalar giderilir. Hiçbir masraftan kaçınmayarak kaliteli malzemeler kullanılır ve kalıcı şekilde tamir yapılır.

Uygun Fiyatlar

Firmamızca her zaman en kaliteli hizmet, en uygun fiyata sunulmaktadır. Böylece Çorlu klimacı arayışında sizler için en avantajlı firma olarak hizmet veriyoruz. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek yeni kitlelere ulaşmak için çalışıyoruz. Bu sebeplerle sizlere sunduğumuz kampanya ve avantajları kaçırmayın.