Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu ECA Klima Servisi

Çorlu ECA Klima Servisi

Çorlu klima servisi olarak faaliyet gösteren firmamız ECA marka klimanızın bakım ve onarımını yapmaktadır.

Klima Bakım ve Onarım

Klimalar yaz kış kullanılan beyaz eşyalardır. Hem ısıtma hem de soğutma özelliği sayesinde her mekânda olmazsa olmazdır. Klimaların yoğun çalışma temposundan ötürü bakıma ihtiyacı vardır. Bakım yapılmayan klimaların performansı zamanla düşecektir. Bu nedenle yaz başı ya da yaz sonunda klima bakımı yaptırmak gerekir.

Klimaların temel fonksiyonu hava üflemek olduğu için içindeki filtreler çok önemlidir. Filtreler ne kadar temiz olursa klima o kadar sağlıklı çalışır ve sizlere de sağlıklı bir ortam sunar. Klima filtrelerinin temizlenmesi, gerekirse değişimi, diğer aksamların kontrol edilmesi gibi konularda gerekli işlemler yapılacaktır. Klima bakımının yapılması ile performans arttığı gibi kalitesi de artacaktır.

Klimalarda gerekli bakımın yapılmaması durumunda arızalar olabilir. Bakımsız bir klimada tıkanıklıklar, eskiyen parçalar, yıpranan ya da arızalanan parçalar olabilir. Tüm bunlar klimada arıza olarak karşınıza çıkacaktır. Bu aşamaya gelmemek için Çorlu klima servisi firmamızla çalışabilirsiniz.

Klima Tamiri

Klimalar iç ve dış olmak üzere iki farklı üniteden oluşur. Bu iki aksamın uyum içinde çalışması için bağlantıların doğru yapılması şarttır. Bağlantı hatası yapılması halinde sorunlar yaşanacaktır. Servisimiz klima ilgili tüm tamirleri yapmaktadır. Tüm parçalar ve bunlar arasındaki bağlantılar kontrol edilir. Arızaya sebep olan hususlar bulunur ve hemen arıza giderilir.

Arızaların tamiri esnasında gerekli olan tüm ekipman tarafımızca sağlanır. Gerekli ise yedek parça temini de tarafımızca yapılır. Kaliteli ve orijinal yedek parçalar temin edildikten sonra arızalar giderilecektir.

Klima Montajı

Klimalar bazı mekanlarda demirbaş olsa da bazen de bireysel olarak alınır ve kullanılır. Bireysel klimanızı aldınız ancak montaj yaptıramadıysanız ya da taşınma halinde yeniden montaj yapılması gerekiyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klimanızı profesyonel olarak monte ediyor ve kullanıma hazır olarak hizmetinize sunuyoruz.

Çorlu klima montajı ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçmeden karar vermemelisiniz. Uygun fiyat avantajları, kaliteli hizmet, kaliteli malzemeler ve yıllara dayanan deneyim ile aradığınız en iyi hizmeti alabileceksiniz.