Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Demirdöküm Klima Servisi

Çorlu Demirdöküm Klima Servisi

Çorlu Demirdöküm servisi olarak çalışan firmamız, bu klimalar ile ilgili arıza, montaj ve bakım hizmetlerini veren kaliteli, uzman ve güvenilir bir hizmet sunan bir servistir.

Demirdöküm klimalar, en çok kullanılan ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen klimalardır. Firmamız Çorlu Demirdöküm klima servisi olarak bu marka klimaların gerek montajını gerek arızalarını ve bakımlarını üstlenmektedir. Demirdöküm klimalar ile ilgili tüm işlemleriniz için firmamızı arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Klimalar, kolay kolay arızalanan eşyalar değildir. Fakat herhangi bir arıza yaşamanız durumunda yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. klima servisi olarak çalışan firmamız, yaşadığınız arıza her ne olursa olsun kısa sürede çözecektir. Gerekirse klimanız sökülür ve atölyeye alınarak onarımı yapılır. Aynı zamanda yedek parça gereken durumlarda servisimiz Demirdöküm klimaların yedek parçalarını temin etmektedir. Böylece arızalarınız kısa bir sürede çözülmeye çalışılmaktadır.

Firmamız aynı zamanda Demirdöküm klimaların montajını ve bakımını da üstlenmektedir. Demirdöküm klima aldığınızda montajı yapılmak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Aynı zamanda klimanızın rutin bakımı gelmişse yine yapmanız gereken servisimizi arayarak bakım için randevu almaktır. Servisimiz tüm bu işlemlerle yakından ilgilenmekte ve işini en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedir.

Kaliteli Hizmet Garantisi

Demirdöküm klima servisi olarak yıllardır bu sektörün içinde olan firmamız, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Öyle ki firmamız bünyesinde çalışan teknisyenler, özellikle klima alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Bundan dolayı hiçbir sorunla karşılaşmadan klimanızın arızası çözülür, gereken durumlarda montajı ve bakımı da yapılır.

Klima servisimiz, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak için haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Olası bir sorununuzda yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu iletmek ve çözümünü talep etmektir. Müşteri hizmetleri arıza kaydınızı alacak ve mümkün olan en kısa zamanda sorununuzu çözmek için sizlere teknik destek yönlendirecektir. Teknik destek ekibi, sizlere randevu verilen gün ve saatte sorununuzu çözmek için mutlaka adresinizde olacaktır. Demirdöküm klimalar için arayabileceğiniz firmamız, müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.