Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Bosch Kombi Servisi 

Çorlu Bosch Kombi Servisi 

Her türlü ihtiyacınız için Çorlu Bosch kombi servisi uzman personeli ve kaliteli hizmeti ile ne zaman isterseniz sizin hizmetinizdedir.

Çorlu Bosch kombi servisi olarak garantili servis ve bakım hizmeti yürütmekteyiz. Bu kapsamda alanında uzman personeller ile isterseniz merkezi sistemden ferdi sisteme isterseniz yeni hat çekme işlemlerinde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Uzman personellerimiz ile ilgili mevzuat kapsamında yetkili olan servisimiz, kaliteli hizmeti ile sizlerin ihtiyaç duyduğu her an yanınızda olmaktadır.

Deneyimli Servis

Çorlu ve çevresinde Bosch markası için deneyimli olan servisimiz sadece yeni hat çekme işlemlerinde değil, ne zaman ihtiyaç duyarsanız hizmetinizdedir. Bakım ve tamirat konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Çorlu kombi bakım denildiğinde akla gelen firmamız ile kombilerinizi ihtiyacı olan her türlü bakımı yapmaktayız. Kullandığımız tüm cihazlar kalite standartlarına göre üretilmiş cihazlardır. Orijinal yedek parça desteğimiz ile her türlü bakım ve onarımda gönül rahatlığı ile firmamızı arayabilirsiniz.

Kaliteli ve Uzman Hizmet

Alanında uzman personellerimiz ile kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Kullanılan ürünlerin tamamı kombinizin ihtiyacı olan cihazlardır ve kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal olmaktadır. Aynı zamanda yapılan tüm bakım ve onarımlar garantili durumdadır. Herhangi bir sıkıntı yaşandığı anda firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Gerisini uzman personellerimiz ile firmamız çözecektir.

Doğalgaz gibi özel güvenlik önlemlerinin gerektirdiği bir konuda çok hassas ve titiz davranmaktayız. Bu kapsamda çıkarılan mevzuat ve yasalar çerçevesinde hareket etmekteyiz. İlgili mevzuatlar çerçevesinde yetkili olduğumuz tüm marka ve firmaların orijinal ürün ve parçaları kullanılmaktadır.

Profesyonel Destek

Alanında uzman personellerimiz ile yaşadığınız her türlü sıkıntıda veya merak ettiğiniz her soruda sizlerin yanındayız. Yapmanız gereken tek işlem ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızı arayarak bizimle irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemleri ilgili mevzuat ve bakım prosedürleri kapsamında biz yapmaktayız.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli hizmet anlayışı ile önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu kapsamda Çorlu doğalgaz bakım denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri durumundayız. Her türlü dilek ve sıkıntılarınızda firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.