Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Beko Klima Servisi

Çorlu Beko Klima Servisi

Beko klima kullanıyorsanız tüm bakım ve arızalar için Çorlu da faaliyet gösteren firmamızla çalışabilirsiniz.

Klima Bakımı

Klimalar yaz boyunca aralıksız çalışan beyaz eşyalardır. Özellikle Tekirdağ gibi sıcak memleketlerde bir hanede birden fazla klima çalışmaktadır. Klimalarda sürekli olarak hava akışı sağlandığı için içinde kir ve toz birikir. Biriken tozlar ise tıkanıklara sebep olarak klimanın performansını düşürür. Ayrıca içeriye verilen hava da bu tozlar nedeniyle yeterince ferah olmayacaktır. İşte tüm bu sorunlardan kurtulmak için mutlaka klima bakımı yaptırmak şarttır. Her sene yaz sonunda ya da yaz başında klima bakımı yaptırarak bütün yaz ferah ve temiz bir hava soluyabilirsiniz.

Firmamız sizler için dilediğiniz zaman klima bakımı yapmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız sayesinde kısa sürede bakım yapılır. Klimanız ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder.

Klima Onarımı

Klimalar iç ve dış sistemler olmak üzere iki temel sistemden oluşur. İki sistem birbiri ile uyumlu şekilde çalışır. Sistemlerden birinin arızalanması halinde klimanın çalışması aksayacaktır. Çorlu Beko klima servisi firmamız tüm arızalar için sizlere hizmet vermektedir. Konut, işyeri, kamusal alanlar gibi pek çok yerde kullanılan klimalar için arıza onarımı yapıyoruz.

Klima arızaları halinde firmamızı ararsanız en kısa sürede adresinize gelerek hizmet veriyoruz. Böylece sıcaklara daha fazla maruz kalmadan klima ferahlığına yeniden kavuşacaksınız.

Deneyimli Servis

Klima arızaları ustalıkla çözülmesi gereken arızalardır. Deneyimli olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler klimada daha büyük arızalara sebep olabilir. Bu sebeplerle mutlaka deneyimli servislerle çalışmanız gerekir. Firmamız da bu alanda tüm resmi belge ve izinlere sahip olarak hizmet veren firmadır. Klimanızı gönül rahatlığı ile personellerimize teslim edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar

Klima bakım ve onarımı yaptırırken müşterilerin aklını kurcalayan bir husus da fiyatlardır. Ancak firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için çalışmaktadır. Çorlu klima servisi firmamızı arayarak arıza bildiriminde bulunabilir ve tahmini bir fiyat alabilirsiniz. Böylece öngörülebilir bir hizmet alacaksınız.

Deneyimli personellerden, uzman hizmet almak istiyorsanız firmamızla görüşmeden hemen kararınızı vermemelisiniz.