Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Aura Klima Servisi

Çorlu Aura Klima Servisi

Yaz kış kullanılan klimaların bakım ve onarımı için Çorlu klima servisi firmamızla çalışabilirsiniz.

Klima tamiri

Klimalar kullanım alanı fazla olan beyaz eşyalardır. Bu nedenle de kısa sürede yıpranması, bozulması, arıza vermesi ihtimali yüksektir. Ancak klimalar bir kez alınarak uzun yıllar kullanılmalıdır. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz ve klimanızın ömrünü arttıracak olan tüm bakım ve onarımları yapıyoruz.

Klimalar iç ve dış olmak üzere iki farklı üniteden oluşur. Bu üniteler arasında bağlantı kurmak gerekir. Görüldüğü gibi klima birden fazla parçadan oluşur ve her şey uyum içinde çalışmalıdır. İşte bu yüzden klimalarda en çok bağlantı hataları görülür. Diğer sorun ise klima filtrelerinde yaşanan tıkanıklıklardır. Filtre temizliği ya da filtre değişimi ile sorun çözülebilir. Çorlu Aura klima servisi firmamız teknik donanımdan kaynaklanan arızaları da çözmektedir.

Deneyimli personeller

Klima servisi firmamız bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımız klima bakım ve onarımı hakkında eğitimlere katılmış, sertifika sahibi kişilerdir. Yıllardır bu alanda hizmet vermiş olmanın verdiği deneyim ile hizmet sunmaktadır. Sadece teknik donanımı ile değil, iyi iletişimleri ile de çalışanlarımızdan memnun kalacaksınız.

Arıza tamir süreci

Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize en yakın olan personellerimiz yönlendirilir. Kısa sürede gelen ekibimiz arıza tespit ve onarımı için gerekli olan tüm donanımı getirecektir. En önemli husus arızanın doğru tespit edilmesidir. İşte bu noktada deneyimli çalışanlarımızın farkını yaşayacaksınız. Firmamız arıza tespiti için gerekli teknolojik donanıma sahiptir. Bu cihazlar ile klimanın aksamları kontrol edilir ve arıza tespit edilir.

Yeterli teknolojik donanımı olmayan servisler arıza tespiti için klimanızı kurcalamak isteyebilir. İşte bu durumda siz tamir beklerken klimanızda daha büyük arızalar baş gösterebilir. Çorlu klima tamiri için mutlaka kendini kanıtlamış olan servislerle çalışmalısınız. Böylece klimanız tek bir seferde ve sorunsuzca tamir edilir. Bundan sonra iyi günlerde, sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Karşılaşacağınız yeni arızalar için de bizi tercih edeceğinizden eminiz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla rakiplerimize fark atıyor ve müşteri çekiyoruz