Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Arçelik Klima Servisi

Çorlu Arçelik Kombi Servisi

Çorlu Arçelik Klima Servisi, Çorlu da teknik servis hizmetine  ayrı bir boyut katarak bölge genelinde geniş bir servis ağı ile hizmet vermektedir.

Çorlu Arçelik kombi başta olmak üzere pek çok hizmeti en hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Randevu sistemi ile çalışan teknik servisimiz sizlere mümkün olan en kısa sürede ulaşarak en hızlı hizmeti kalite standartlarının üstünde bir seviyede ulaştıracaktır.

Çorlu Arçelik Kombi 

Çorlu Arçelik Kombi Servisi geniş bir servis ağı ile lider konumda bir firmadır. Özellikle kombi alanında bir hizmete ihtiyaç duyduğunuzda uzman ekiplerimiz gönderilerek ihtiyaç duyduğumuz hizmet sizlerin memnuniyetini sağlamak için yoğun çaba sarf edilerek gerçekleştirilecektir. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işler garantili bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca tüm işlemlerimiz de kullanmış olduğumuz malzemeler 1. kalite orijinal ürünlerdir. Herhangi bir şekilde yan sanayi veya düşük kalitede ürünler kullanılmamaktadır. Bu çabalarımız sayesinde, teknik servisimiz bugüne kadar hiç bir müşteri şikayeti almamıştır. Bu durum müşteri portföyümüzü her geçen gün daha da genişletmektedir.

Müşterilerimizin kaliteli hizmet almasının yanı sıra memnuniyetleri de bizim için her zaman büyük önem teşkil etmektedir. Profesyonel hizmet ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, sizlere arzu ettiğiniz seviyede sunmak için profesyonel ekiplerimiz yoğun bir çaba sarf etmektedir. Garantili olarak sizlere sunulan servis hizmetimiz, başta Çorlu Arçelik kombi  olmak üzere, tüm beyaz eşyalarınızda ve elektronik cihazlarınızda gereken tüm bakım, onarım, tamir ve yedek parça gibi hizmetler ihtiyacınız doğrultusunda vakit kaybetmeden sizlere ulaştırılmaktadır. 

Çorlu Arçelik Servisi Kombi 

Çorlu Arçelik kombi yedek parça ihtiyacınız olduğunda teknik servisimiz sizinle irtibata geçerek randevu verilen randevu saatinde sizin vermiş olduğunuz adreste gerekli kontrolleri yaptıktan sonra yedek parça ihtiyacını tespit eder. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yedek parçanız getirilerek uygun bir şekilde takılır ve kombinizi eskisinden daha iyi bir performansla kullanmaya devam etmeniz sağlanır. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet ile Arçelik kombi servisi hizmeti almak istediğinizde tek tercihiniz her zaman biz olacağız. İnternet sitemiz üzerinden form doldurarak veya irtibat telefonlarımızdan bize ulaşarak taleplerinizi müşteri temsilcilerimize aktarabilirsiniz.