Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu Alarko Klima Servisi

Çorlu Alarko Klima Servisi

Ev veya işyerlerinizde bulunan klimalarınızın periyodik bakımlarını yaptırmak ve mevcut arızalarını gidermek için Çorlu Alarko klima servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Orijinal Parça Kullanımı

Yüksek miktarlarda paralar ödeyerek satın aldığımız klimalar belirli bir süre sonra arıza verebilmektedir. Eğer bu arızalar orijinal parçalar kullanılarak giderilmez ise bu durumda arıza kronik bir hale geçmektedir. Durum böyle olunca yaptığınız ve yapacağınız masraflar katlanarak artmaktadır. Aynı zamanda klimadan elde edeceğiniz verim de giderek düşmeye başlayacaktır. İşte bu nedenle servisimizi tercih ederek klimanızın ömrünü uzatabilir ve ekstra masraflardan kaçınabilirsiniz.

Uzman Kadro

Çorlu klima tamircisi alanında yıllardan beridir başarıyla hizmet veren firmamız bünyesinde uzman personeller istihdam etmektedir. Bu sayede hem iş güvenliği en iyi şekilde sağlanmakta hem de en iyi hizmeti almanız sağlanmaktadır. Zira klima konusunda iş güvenliği son derece önemlidir. Yanlış yapılan bir işlem sonucunda sonu ölümlere varabilecek derecede ciddi hasarlar ile karşılaşılması söz konusu olabilecektir.

7/24 Hizmet

Klimalarınızın arıza yapması durumunda firmamızı derhal arayarak yardım isteyebilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde sıcaktan bunalmamak, soğuk kış günlerinde ise soğuktan donmamak için en hızlı çözümü firmamız ile bulacaksınız. Firmamızı arayarak en yakın zaman dilimine randevu alabilir ve klimanızı tamir ettirebilirsiniz. Personellerimiz adresinize gelerek sorunu yerinde inceleyecek ve yerinde gidereceklerdir.

Klima Bakım

Klimalar aralıksız olarak uzun süre faaliyet gösteren eşyalar olduğu için yıpranma hızları da yüksektir. Klimanızı daha uzun süre kullanmak istiyorsanız bakım yaptırmanız şarttır. Yapılan bakım ile klimanızın performansını düşüren konular yok edilir. Böylece ilk günkü performans yakalanacaktır. Bakımı yapılan klimalarda arıza görülme olasılığı da düşecektir.

Klima Onarım

Klimalar pek çok farklı sistemden oluşan kompleks makinelerdir. Bu nedenle pek çok arıza baş gösterebilir. Ancak bu arızalar bizler için oldukça basit ve çözümü kolaydır. Yıllara dayanan deneyim ile arızayı tespit edip hemen çözüyoruz. Çorlu klimacı olarak piyasada yer edinen firmamızı arayarak tüm arızalardan kurtulabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı hizmeti uygun fiyatlara alarak para ve zamandan tasarruf edeceksiniz.