Hemen ara WhatsApp iletişim
Çorlu AEG Klima Servisi

Çorlu AEG Klima Servisi

Çorlu AEG klima servisi olarak çalışan firmamız, klima montajı, bakımı ve arızaları ile yakından ilgilenmekte ve tüm sorunlarınızı çözmektedir.

Çorlu geneline hizmet veren Çorlu AEG klima servisi, AEG marka klimalarla ilgili tüm hizmetleri vermektedir. Çorlu da nerde yaşarsanız yaşayın, servisimiz her yere hizmet vermektedir. AEG marka klimaların montajında, bu klimaların düzenli olarak yapılması gereken bakımlarında ve meydana gelen arızalarda yapmanız gereken klima servisimizi arayarak destek talep etmektir.

Klimalar, özellikle yaz aylarında kullanılan bazı durumlarda kış aylarında da kullanılabilen eşyalardır. Bundan dolayı arızalar genellikle yaz aylarında ortaya çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı birçok kişi yaz aylarında klima servisi talep edebilir, sizde klimanızı tamir ettirmek ve montajını yaptırmak için servis bulmakta zorlanabilirsiniz. Çorlu AEG klima servisimiz, ihtiyacınız olan her zaman sizlere yardım etmek için çalışmaktadır. Bundan dolayı sorun yaşadığınızda servisimizi arayarak randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Çorlu klima servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan teknisyenler, alanında deneyimli ve özellikle klima arızalarında uzman kişilerdir. Bundan dolayı klimalarınızı rahatlıkla firmamıza emanet edebilirsiniz. Aynı zamanda firmamız müşteri temsilcileri de sizleri her konuda bilgi sahibi edecek ve sorununuzu gerekirse uzaktan çözmenize yardımcı olacaktır.

Çorlu Güvenilir Klima Servisi

Yıllardır Çorlu da klima servisi olarak çalışan firmamız, müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmasından dolayı güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Öyle ki Çorlu genelinde birçok kişi gerek klima montajı ve bakımında gerek klima ile ilgili arızalarda servisimizi tercih etmektedir. Bunun en önemli sebebi, müşterilerimizin servisimize duyduğu güvendir.

Firmamız, gerek garanti içi gerek garanti dışı olan tüm sorunlarınızı çözecektir. Klima ile ilgili arızalar genellikle garanti kapsamında incelenirken, doğrudan müşterinin bir hatası varsa garanti kapsamında incelenmez ve sizden servis ücreti talep edilir. Bunun dışında oluşan arızalar ve yedek parça değişimleri garanti kapsamında ele alınmaktadır. Uzun yıllardır klima servisi olarak çalışan firmamız, Çorlu güvenilir klima servisi olarak çalışmakta ve müşterilerine birinci sınıf bir hizmet kalitesi sunmaya çalışmaktadır.